Telewizja dla biznesu – jakie korzyści daje przedsiębiorcom?

Istnieje wiele branż, w których inwestowanie w telewizję dla biznesu przynosi wymierne korzyści, a dla niektórych stanowi wręcz naturalny wybór. Taka opcja przekłada się na większe zainteresowanie klientów naszymi usługami, a co za tym idzie, pozwala generować znaczniejsze zyski. Podpowiadamy, w jakich branżach sprawdzi się telewizja dla biznesu i jakie stwarza możliwości.

Biznesowa telewizja w hotelach

W dzisiejszych czasach większość osób goszczących w pokojach hotelowych oczekuje możliwości oglądania telewizji. Co więcej, wielu z nich oczekuje, że hotel zapewni im dostęp do najpopularniejszych stacji, jak i kanałów tematycznych. Warto, aby w takim pakiecie znajdowały się kanały filmowe, sportowe, dokumentalne oraz dziecięce. W ten sposób każdy z gości będzie miał dostęp do rozrywki odpowiadającej indywidualnym preferencjom. Należy zaznaczyć, że wiele osób rezerwujących hotel sprawdza, czy dane miejsce daje możliwość oglądania telewizji. Brak takiej opcji może zniechęcić potencjalnych klientów, zdecydują się na wybór konkurencji. Zakup pakietu telewizji dla biznesu nie stanowi dużego obciążenia dla hotelowego budżetu, a jednocześnie ma przełożenie na większe zyski. Goście zadowoleni z pobytu chętnie wracają do takich miejsc, a także polecają je swoim znajomym.

Telewizja w lokalach gastronomicznych

Kolejna branża, która wymaga inwestycji w telewizję biznesową to gastronomia. Wielu właścicieli tego typu lokali decyduje się na zakup nowoczesnych telewizorów i bogatych pakietów telewizyjnych. Taka opcja sprawdza się w pubach, których klienci uwielbiają śledzić wydarzenia sportowe w gronie swoich przyjaciół. Niezapewnienie im takiej możliwości sprawi, że udadzą się do innego lokalu. Na tym nie koniec, telewizja biznesowa zda egzamin w restauracjach i wszystkich lokalach serwujących jedzenie typu fast-food. Nierzadko, klienci udający się do takich miejsc oczekują możliwości oglądania kanałów informacyjnych, muzycznych lub edukacyjnych. W ten sposób można im umilić czas oczekiwania na zamówione potrawy, a także ich spożywanie. Warto wspomnieć o ciekawej opcji, na jaką decyduje się wielu właścicieli restauracji. Mowa o tworzeniu kącików dla najmłodszych z dużym wyborem zabawek oraz telewizorem umożliwiającym oglądanie kanałów dziecięcych. Zarówno maluchy, jak i rodzice docenią taką inicjatywę i będą chcieli wracać do takiego lokalu.

Wybór telewizji dla biznesu

Pakiet telewizji dla biznesu powinien zostać dobrany do charakteru danej działalności. W przypadku pubów należy stawiać na opcję zapewniającą duży wybór kanałów sportowych i muzycznych. W hotelach sprawdzą się pakiety zawierające kanały filmowe, dziecięce, muzyczne, edukacyjne oraz ogólnotematyczne. Podobny wybór dotyczy też restauracji oraz poczekalni, na przykład w prywatnych placówkach medycznych. Ponadto, wybierając telewizję dla biznesu, należy zwrócić uwagę na oferowaną jakość. Aktualnie, absolutne minimum to standard HD, ale warto pójść krok do przodu i postawić na obraz w formacie 4K. Wyższa jakość obrazu będzie miała przełożenie na większe zadowolenie klientów, którzy docenią możliwość oglądania ulubionych programów w najwyższym możliwym standardzie.

Telewizja dla biznesu od INEA

Przedsiębiorcy poszukujący odpowiedniej telewizji dla swojego biznesu powinni zwrócić uwagę na ofertę INEA. Dostawca daje możliwość korzystania z nowoczesnego łącza dla firm w połączeniu z telewizją internetową w formacie 4K. INEA gwarantuje bardzo szeroki wybór kanałów tematycznych oraz możliwość korzystania z najpopularniejszych stacji filmowych, na przykład HBO. Dodatkowo INEA daje możliwość zmiany zawartości pakietu w trakcie trwania umowy. Dzięki temu dostosowanie się do wymagań klientów nie sprawia problemów.

Telewizja dla biznesu to rozwiązanie, które sprawdzi się w hotelach, lokalach gastronomicznych i w różnego rodzaju poczekalniach. Zwiększa komfort przebywających tam klientów, co gwarantuje ich większe zadowolenie, a w efekcie zwiększenie zysków firmy. 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij