O nas

O nas – O marce SuccessUp

Internet jest społecznościowy. Każdego dnia miliony ludzi dzielą się doświadczeniami i wrażeniami poprzez Social Media. Tweety, zdjęcia, reakcje, memy. Ta bardzo osobista i swobodna forma komunikacji jest wyzwaniem dla firm nastawionych na dynamiczny wzrost i nowoczesne rozwiązania. A to właśnie odwiedziny użytkowników na profilach i stronach internetowych, oraz fama i “buzz” na portalach społecznościowych decydują o odkrywalności marki i budowaniu opinii. Kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc? Dowiedz się o nas więcej!

Agencja interaktywna

Pozycjonowanie, witryny i sklepy internetowe, wizytówki i DTP, integracja z istniejącymi rozwiązaniami i migracja na nowsze platformy. Całościowa obsługa każdego wymiaru elektronicznej komunikacji i promocji zapewnia spójną realizację strategii marketingowej. Dzięki szerokiemu doświadczeniu zespołu sukces jest zawsze w zasięgu ręki. Kilka informacji o nas:

 • Stały kontakt z klientem
 • Analiza celów Biznesowych klienta
 • Marketing w wymiarze szeroko platformowym
 • Merchanting między naszymi klientami
 • Sukcesywne podejście do wszystkich tasków
 • Twoim zleceniem zajmie się opiekun klienta
  ( team Leader)
 • Optymalizacja twojego czasu na podstawie dodatkowych działań
 • Działania kreatywnie dobierane do zapotrzebowania klienta
 • 5 Lat doświadczenia w branży

O nas: Ludzie z pasją

Zainteresowanie i zapał, dążenie do rozwoju i dzielenie się wiedzą. Jak zdefiniować pasję? Trwa dekady, jest zaraźliwa. Rozpalana przez rezultaty, wzmacniana w obliczu wyzwań. Członkowie naszego zespołu poznali się w ramach projektów które odniosły sukces. Nawiązaliśmy współpracę, odnaleźliśmy wspólne zainteresowania i podobne plany na przyszłość. Teraz stanowimy jeden zespół, i zapraszamy Ciebie do podzielenia naszej pasji. Zbuduj swój sukces z nami na skutecznej, klarownej komunikacji poprzez media społecznościowe.

Trwałe fundamenty przyszłości

Marka handlowa, raz spopularyzowana, istnieje w świadomości społecznej przez dekady. Podobnie na Internecie, gdzie raz przygotowana i opublikowana treść oraz media funkcjonują przez lata, będąc długoterminową inwestycją w pozyskiwanie i utrzymanie klientów. Zaplanuj z nami długofalową strategię docierania do odbiorców i osiągnięcia sukcesu, w ramch której artykuły, fotografie i video, oraz nowinki i dyskusje na portalach społecznościowych tworzą spójną całość, przedstawiając pozytywny, przystępny wizerunek firmy.