SEO

Twoi Klienci są w sieci – spraw, aby Cię znaleźli!
Jak? Zainwestuj w pozycjonowanie Twojej strony internetowej!
Stwierdziliśmy, że informacje można wyszukiwać lepiej. Poczyniliśmy prostą obserwację, że nie wszystkie strony są takie same. Niektóre są ważniejsze.

Branża SEO to najszybciej rozwijająca się doktryną Internetu oraz marketingu firm, stanowi jeden z głównych elementów wpływających na widoczność Twojej firmy. Na czym to polega? Mówiąc w prost, przekazujesz opiekę nad stroną internetową do firmy zajmującą się pozycjonowaniem oraz SEO. Firmy zaś starają się wprowadzić zmiany do twojej strony, wykonują stricte szereg działań, których celem jest usadzenie strony jak najwyżej w rankingu Google/Bing/Yahoo w zależności od tego na czym Ci zależy. Dlaczego wspomniałem o 3 przeglądarkach a nie jednej głównej – Google ?

Uzasadnieniem tego jest zwiększająca się populacja osób korzystających również pozostałych przeglądarek. Mimo tego Google Wciąż jest największą wyszukiwarką. Obecnie na Polskim rynku 84% internautów korzysta z Google, 13% z Bing oraz 3%z Yahoo.

Jeszcze niedawno były dwie możliwości za efekt oraz stała opłata miesięczna do końca trwania umowy. Wiele początkujących firm boli, że odstępuje się powoli od rozliczenia za efekt. Firma pozycjonująca oszczędza mnóstwo czasu ze względu braku konieczności codziennego sprawdzania na jakiej jest pozycji i notowania każdego dnia- zdarza się że hostingodawca lub sam Wujaszek Google coś zrobią przez co opadnie pozycja a następnego dnia wraca to do normy. Właśnie tego typu sytuacje odpychają usługodawców od rozliczenia za efekt. Często coś nie z ich winy może opaść przez co ich wynagrodzenie będzie mniejsze, niegdyś gdy proces pozycjonowania był łatwiejszy wiele firm z tego korzystała ze względu na korzystniejsze stawki. Stała opłata miesięczna jest dobrym zabezpieczeniem usługodawcy jak i klienta. Zleceniodawca może w pełni obliczyć koszt roczny danej usługi i wie, że ta stawka się nie zmieni chyba ,że doda w następne frazy do wypozycjonowania. Jest to swego rodzaju plus po obu stronach- jeśli pozycja spadnie to pozycjoner ma więcej czasu niż 1 dzień na odrobienie tej straty i podbicie wyników a klient jest zabezpieczony umową w której są przedstawione działania jakie należy wykonać. Przy wyborze agencji warto zauważyć, czy agencja SEO dzieli się z nami informacjami oraz wiedzą na dany temat przed podpisaniem umowy. Skontaktuj się z nami i sam zobacz o co konkretnie chodzi! Nam możesz zaufać, nie dlatego że tak piszemy- dlatego że naszym priorytetem jest stały kontakt z klientem!

Zastanówmy się co robimy kiedy szukamy na coś odpowiedzi lub chcemy znaleźć dobrą usługę..-Tak, szukamy tego w google! Statystycznie 90% osób, które wyszukują informacje w google nie przechodzą na drugą stronę wyników. Dlaczego tak się dzieje? Mentalność użytkowników internetu uważają że to co jest na 1, 2, 3 miejscu w rankingu google jest naprawdę dobrym źródłem informacji lub bardzo dobrym produktem. Wiedząc że czas to pieniądz, warto zadbać o to, aby nasi potencjalni klienci mogli nas szybko znaleźć. Ważnym jest aby dobrze dobrać słowa kluczowe dostosowane do Twojej strony lub działalności Twojej firmy i jej oferty. Wybierając słowa możemy skupić się na ogólnikowych frazach lub mocno szczegółowych z dokładnością nawet do dzielnicy.

Nikt nie może dać nam na to gwarancji.. więc jak się bronić przed oszustwem? Każda szanująca się firma przekazuje klientowi docelowy raport z wykonanych działań SEO. Często zdarzają się sytuacje że klient płaci za usługę pozycjonowania, agencja dobiera działania i metody, jednakże pozycja się nie podnosi. Dlaczego? Możliwości jest wiele ale częstym rozwiązaniem jest brak odpowiedniego funduszu przeznaczonego na pozycjonowanie lub zbyt duża konkurencja pod danym hasłem.
Niestety algorytmy pozycjonujące i trendy wujka Google się ciągle zmieniają. Miały już miejsce bardzo duże zmiany powodując zamęt w wynikach wyszukiwania. Dlatego ciężko jest określić czy coś zmieni się jutro lub pojutrze, firma gwarantująca sukces w pozycjonowaniu jest zwyczajnie niedoświadczoną agencją ze względu na brak poszanowania dla klienta, przez nieszczerość.

Wyżej, dalej, lepiej! Zacznij współpracę!

Co możemy?

Pozycjonowanie oraz optymalizacja kodu to zadanie dla WebMastera. Działajac z taką osobą możecie być pewni że wasza strona www będzie w pełni zgodna z algorytmami Wujka Google. Zobaczcie poniżej co mamy wam do zaoferowania!

Optymalizacja kodu pod wymogi algorytmów wyszukiwarki internetowej

Optymalizacja grafik oraz layoutu strony interetowej tak by nie spadła jakość obrazów

Linkowanie z większych forów lub stron poświęconych tematyce w twojej branży

Weryfikacja walidatorem właściwości i zagrozeń w kodzie oraz zapezpieczenie przed możliwościami ataku na stronę

Tworzenie “Zaplecza” pod kątem pozycjonowania strony interentowej (skuteczna metoda działań SEO)

Tworzenie treści, czyli tak zwany content marketing, aby docierać ciekawymi tematami do potencjalnych klientów.

Do wykonania optymalizacji strony wykorzystujemy wartosciowe narzędzia zdradzające nam szczegóły kodu strony www oraz szczegóły dotyczące grafik czy nawet samego tekstu na stronie. To własnie dzięki optymalizacji twoja strona może być szybsza od konkurencyjnych a jak wiemy 70% danych ze wspólczynnika odrzuceń jest spowodowanych zbyt wolnym ładowaniem się strony. Zadbaj z nami o swoich klientów i pozwól nam sprawić aby chcieli zostać na stronie!

Coding
Optymalizacja
Copywriting

Nasz zespół do seo to wykwalifikowani specjaliści pracujący w branży internetowej już od kilku lat, zajmując się działaniami e-commerce dla sklepów lub zwyczajnie tworzeniem sieci linków dla klientów. Cały zespół składa się nie tylko z webmasterów, do tego dochodzą copywriterzy, graficy i tkz. Devy, co jednoznacznie podnosi kwalifikacje w każdej dziedzinie działań marketingu interentowego.

Najważniejsze funkcjonalności

Optymalizacja grafiki
Zachowanie jakości obrazu przy minimalnej wadze
Tworzenie backlinków
Analiza linków konkurencji oraz tworzenie odpowiednich backlinków ze stron tematycznych
Zabezpieczenie strony
Zabezpieczenie strony przed atakami typu bruteforce lub działaniami stricte szkodliwymi
Obserwacja i analiza użytkowników
Analiza ruchu na stronie analiza oraz sugerowanie odpowiednich rozwiązań dla klienta
Analiza słów kluczowych
Sprawdzimy najbardziej wartościowe dla Ciebie i twojej branży słowa kluczowe pod którymi powinieneś być widoczny
Optymalizacja kodu
Optymalizacja kodu względem wyniku walidacji z narzędzi analitycznych

ZObacz Także:

Spersonalizowane STRONY INTERNETOWE

Unikalne strony internetowe, które zostały stworzone na potrzeby Twojej firmy

MAPY CIEPŁA

Funkcjonalność, która pozwoli Tobie analizować działania użytkowników na Twojej stronie i wdrażać coraz to ciekawsze rozwiązania na swojej stronie

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe, które zostały stworzone, byś mógł prowadzić swój biznes również w Internecie