Pirate Story – strona interetowa

Projekt Pirate Story

Klient
Pirate Story- klient organizujący najlepsze wyjazdy na yachtach
Kategoria
Strona internetowa
Tagi
WebDev, Pirate Story, Branding
Url projektu

Zaprojektowanie otoczki wizualnej dla całej marki, wraz z Ux/Ui design material. Projekt wykonany w tempie dynamicznym- wszelkie firmy nie chciały się podjąć działania w tak krótkim czasie. Głównym zadaniem było zaprojektowanie oraz wdrożenie strony internetowej, zadaniami pobocznymi były elementy identyfikacji wizualnej takiej jak wizytówki, styl grafik na social media, papier firmowy.

Działania przebiegały w sposób sukcesywny – projekt – akceptacja- wdrożenie. Metodę zastosowano do każdej podstrony oraz każdego elementu na stronie. Głównym elementem wyróżniającym stronę zostały grafiki – ikony- nadając charakter piracki w subtelnym tego wydźwięku.  Projekt był zagrożony czasowo – klient potrzebował mieć gotową stronę na spotkanie kluczowe dla rozwoju jego firmy – poświęcenie z naszej strony opłaciło się – klient otrzymał stronę minutę przed spotkaniem. Niemożliwe- chyba nie ma takiego słowa dla nas!

Pirate Story jest ulokowane w Szczecinie w budynku Lastadia Office przy ulicy Zbożowej – oddając idealny nadmorski klimat.

usability & design80%
0%
Programming100%
0%
testing80%
0%
support50%
0%
fuckups20%
0%

GŁÓWNE KROKI & REZULTATY 

K

lient skontaktował się z nami, po wcześniejszym szerokim researchu firm z lokalizacji zachodniopomorskiej. Podjął z nami współpracę ponieważ jako jedyni znaleźliśmy dla niego czas by porozmawiać a następnie przyjąć projekt. Dla Klienta najważniejszy był czas wykonania projektu. Z kolei dla nas jako wykonawców takie ograniczenie czasowe oznaczało spore ryzyko niepowodzenia.

Na szczęście dla nas nie istnieje słowo “niemożliwe”. Mimo ciągłych zmian układu graficznego przez klienta oraz zgoła odmienne założenia powodowały opóźnienia w pracy. Koniec końców tylko klient wie czego chce- jednakże zaproponowaliśmy układ na który klient się zgodził oraz testowa grupa odbiorców ( by sprawdzić co potencjalni klienci mogą o niej sądzić).

1
Wypito wiele kaw, odrzucono dużo projektów
2
Wypito wiele kaw, wprowadzono wiele zmian w trakcie
3
Nie przespano 2 nocy przed końcowym terminem, wiele poirytowań grafika, wypito X kaw oraz zakończenie projektu.
Usługi
  • Zaprojektowanie wizualizacji strony
  • Wprowadzenie sporych zmian w projekcie
  • Zakodowanie całego projektu
  • Optymalizacja strony
  • Wykonanie materiałów reklamowych
  • Podstawowe czynności SEO
Rozwiązania

Zrealizowanie projektu po skończeniu spersonalizowanego układu graficznego oraz wielu zmianach.

Zastosowanie optymalnego kodu tak, aby prędkość ładowania się strony internetowej zmalała do minimum