Dodaj.rentumi

Projekt Dodaj.rentumi.pl

Klient
Rentumi - aplikacja do zarządzania wynajmem mieszkań
Kategoria
Strona internetowa
Tagi
WebDev, Rentumi
Url projektu

Projekt graficzny wykonany pod identyfikację wizualną firmy. Głównym zadaniem strony internetowej jest pozyskiwanie klientów oraz uświadamianie o istnieniu takiej usługi. Za pomocą tej strony oraz narzędzi, które oferuje firma Rentumi, ogłoszenia o sprzedaży domu lub mieszkania trafiaja na wszystkie platformy, które związane są z branżą nieruchomości.

Etapem najważniejszym zostało wykonanie oraz odbiór werbalny użytkowników strony. Po kilkudniowej analizie ruchu użytkowników zdecydowano na wprowadzenie drobnych zmian mających na celu poprawę konwersji strony. Całe działanie przebiegło Sukcesywnie co zostało uznane za Happy End wykonywania zadania dla Innowacyjnej firmy.

Renumi ulokowane jest w Szczecinie, wraz z rozwojowym tempem firmy lokalizacje rozrastają się na różne miasta

usability & design70%
0%
Programming100%
0%
testing80%
0%
support30%
0%
fuckups0%
0%

GŁÓWNE KROKI & REZULTATY 

P

ierwszym najważniejszym krokiem było zaprojektowanie layoutu graficznego współpracując z drugim podmiotem gospodarczym oraz wytworzenie finalnego wyglądu końcowego. Po zaakceptowaniu projektu zaczęto wdrażać elementy niezbędne na stronie, co w końcowym efekcie dawało główny projekt oraz jego finalizację.

Termin który otrzymaliśmy od klienta na wykonanie prac był krótki- na szczęście był to one page. Cały proces byłby łatwy oraz przyjemny gdyby nie spora ilość zmian wprowadzanych by ulepszyć stronę.  Końcowy etap prac oparty o analizę oraz wyciągnięcie stosownych wniosków pozwoliło nam na podjęcie decyzji o wprowadzeniu ostatniej zmiany graficznej. Skutkiem wykonania zadania jest zadowolenie klienta z zysków, które generuje strona.

1
Wypito wiele kaw, odrzucono kilka projektów
2
Wypito wiele kaw, wprowadzono wiele zmian w trakcie
3
Wypito wiele kaw & Redbuli oraz zakończono projekt
Usługi
  • Zaprojektowanie wizualizacji strony
  • Wprowadzenie drobnych zmian w projekcie
  • Zakodowanie całego projektu
  • Optymalizacja strony
  • Uzupełnienie metadanych
  • Podstawowe czynności SEO
Rozwiązania

Szybkie zrealizowanie projektu po skończeniu spersonalizowanego projektu graficznego

Zastosowanie optymalnego kodu tak, aby prędkość ładowania się strony internetowej zmalała do minimum

Osoby zaangażowane w projekt 

W projekt zostało zaangażowane kilka osób oraz pomoc dodatkowego podmiotu gospodarczego, którego celem było zaprojektowanie głównego layoutu strony. W prace wdrożeniowe został też zaangażowany klient – to on wie najlepiej czego chce!