Odświeżenie strony firmowej Successup.pl

  • by

12. lipca 2019 – uruchomiliśmy nową odsłonę witryny firmowej Successup.pl.

Od 12. lipca 2019 nasza witryna firmowa ma nową szatę graficzną. I nie tylko szatę – wymieniliśmy całą instalację. Część treści została przeniesiona z poprzedniej wersji witryny. Natomiast około połowy artykułów – w szczególności informacje o naszej ofercie – zostały zredagowane od nowa.

Gdy klienci pytają nas o wymienienie ich starej witryny internetowej na nową, w SuccessUp dość często radzimy aktualizację raczej niż wymianę. Zatem czemu zdecydowaliśmy się na kompletną wymianę w tym wypadku?

Przyczyna była bardzo dość nietypowa – szkoliliśmy naszych praktykantów 🙂

W każdym innym wypadku zdecydowalibyśmy się na aktualizację witryny.

Najczęściej realizujemy strony internetowe w oparciu o popularny system WordPress. Dzięki dużemu wyborowi dodatków (wtyczek i szablonów) zaspokaja on potrzeby prawie każdego klienta. Od strony wizytówki, poprzez sklepy e-commerce, do wielojęzycznych złożonych witryn. Nasza strona również oparta jest o WordPressa – zgodnie z podejściem „dogfooding” używamy tych samych narzędzi które oferujemy klientom.

Ponieważ większość prac przy odświeżeniu witryny wykonywali nasi praktykanci ze Szczecińskiego Collegium Informatycznego, spodziewaliśmy się okazjonalnych błędów w pracach i być może przerw w działaniu witryny. Dlatego, dla bezpieczeństwa – aby nie tracić pozycji w wyszukiwarkach – prace developerskie i uzupełnianie treścią odbywały na osobnej instalacji. Na koniec prac zweryfikowałem stan strony internetowej, zaleciłem wprowadzenie kilku poprawek i przetestowałem wydajność (szybkości ładowania się strony). Po czym radośnie opublikowałem nową wersję dzisiaj. Zapraszamy do przeglądania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *