Odświeżenie strony firmowej Successup.pl

  • by

12. lipca 2019 – uruchomiliśmy nową odsłonę witryny firmowej Successup.pl.

Od 12. lipca 2019 nasza witryna firmowa ma nową szatę graficzną. I nie tylko szatę – wymieniliśmy całą instalację. Część treści została przeniesiona z poprzedniej wersji witryny. Natomiast około połowy artykułów – w szczególności informacje o naszej ofercie – zostały zredagowane od nowa.

Gdy klienci pytają nas o wymienienie ich starej witryny internetowej na nową, w SuccessUp dość często radzimy aktualizację raczej niż wymianę. Zatem czemu zdecydowaliśmy się na kompletną wymianę w tym wypadku?

Przyczyna była bardzo dość nietypowa – szkoliliśmy naszych praktykantów 🙂

W każdym innym wypadku zdecydowalibyśmy się na aktualizację witryny.

Najczęściej realizujemy strony internetowe w oparciu o popularny system WordPress. Dzięki dużemu wyborowi dodatków (wtyczek i szablonów) zaspokaja on potrzeby prawie każdego klienta. Od strony wizytówki, poprzez sklepy e-commerce, do wielojęzycznych złożonych witryn. Nasza strona również oparta jest o WordPressa – zgodnie z podejściem „dogfooding” używamy tych samych narzędzi które oferujemy klientom.

Ponieważ większość prac przy odświeżeniu witryny wykonywali nasi praktykanci ze Szczecińskiego Collegium Informatycznego, spodziewaliśmy się okazjonalnych błędów w pracach i być może przerw w działaniu witryny. Dlatego, dla bezpieczeństwa – aby nie tracić pozycji w wyszukiwarkach – prace developerskie i uzupełnianie treścią odbywały na osobnej instalacji. Na koniec prac zweryfikowałem stan strony internetowej, zaleciłem wprowadzenie kilku poprawek i przetestowałem wydajność (szybkości ładowania się strony). Po czym radośnie opublikowałem nową wersję dzisiaj. Zapraszamy do przeglądania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *