O MARCE SUCCESSUP

Internet jest społecznościowy. Każdego dnia miliony ludzi dzielą się doświadczeniami i wrażeniami poprzez Social Media. Tweety, zdjęcia, reakcje, memy. Ta bardzo osobista i swobodna forma komunikacji jest wyzwaniem dla firm nastawionych na dynamiczny wzrost i nowoczesne rozwiązania. A to właśnie odwiedziny użytkowników na profilach i stronach internetowych, oraz fama i “buzz” na portalach społecznościowych decydują o odkrywalności marki i budowaniu opinii.

Agencja interaktywna

Pozycjonowanie, witryny i sklepy internetowe, wizytówki i DTP, integracja z istniejącymi rozwiązaniami i migracja na nowsze platformy. Całościowa obsługa każdego wymiaru elektronicznej komunikacji i promocji zapewnia spójną realizację strategii marketingowej. Dzięki szerokiemu doświadczeniu zespołu sukces jest zawsze w zasięgu ręki.

 • Stały kontakt z klientem
 • Analiza celów Biznesowych klienta
 • Marketing w wymiarze szeroko platformowym
 • Merchanting między naszymi klientami
 • Sukcesywne podejście do wszystkich tasków
 • Twoim zleceniem zajmie się opiekun klienta
  ( team Leader)
 • Optymalizacja twojego czasu na podstawie dodatkowych działań
 • Działania kreatywnie dobierane do zapotrzebowania klienta
 • 5 Lat doświadczenia w branży
0
Zadań wykonanych dla klientów

Klienci są różni, ale zawsze wymagający. Dlatego staramy się by wszystkie zadania jakie dla nich wykonujemy były w 100% wykonane poprawnie . To Tworzy im jakość – Nam daje Satysfakcję!

0
Polubień i opinii

Jako agencja interaktywna dbamy o nasze dobre imię, dlatego  każdy klient z którym współpracujemy lub współpracowaliśmy wystawił nam świetną referencję. 

0
Zadowolonych klientów

Nie wszystkich naszych klientów umieszczamy w portfolio, istnieją duże zlecenia oraz te drobne. Z dużych wybieramy te, z których jesteśmy naprawdę dumni- takie też widzicie na naszej stronie.

Członkowie zespołu pozyskują z każdego zlecenia dodatkową wiedzę co stanowi dla nich odpowiednie warunki do rozwoju. Dlatego ci z którymi współpracujemy to specjaliści w swoich dziedzinach- ale to nie wszystko… Staramy się aby nasi ludzie znali się nie tylko na jednym temacie w 100%, ale na tym by dodatkowo znali inne aspekty na poziomie 60%. Ciekawy naszego zespołu?

 • Bez reklamy
 • Z reklamą
It takes 20 years to make an overnight success.
Ludzie z pasją

Zainteresowanie i zapał, dążenie do rozwoju i dzielenie się wiedzą. Jak zdefiniować pasję? Trwa dekady, jest zaraźliwa. Rozpalana przez rezultaty, wzmacniana w obliczu wyzwań. Członkowie naszego zespołu poznali się w ramach projektów które odniosły sukces. Nawiązaliśmy współpracę, odnaleźliśmy wspólne zainteresowania i podobne plany na przyszłość. Teraz stanowimy jeden zespół, i zapraszamy Ciebie do podzielenia naszej pasji. Zbuduj swój sukces z nami na skutecznej, klarownej komunikacji poprzez media społecznościowe.

52852245_2308854562499773_3336511490965372928_o (1)
Paweł Wasilenko
CEO
1622782_723852880970402_1925490734_n
Mateusz Przybylski
CTO
Trwałe fundamenty przyszłości

Marka handlowa, raz spopularyzowana, istnieje w świadomości społecznej przez dekady. Podobnie na Internecie, gdzie raz przygotowana i opublikowana treść oraz media funkcjonują przez lata, będąc długoterminową inwestycją w pozyskiwanie i utrzymanie klientów. Zaplanuj z nami długofalową strategię docierania do odbiorców i osiągnięcia sukcesu, w ramch której artykuły, fotografie i video, oraz nowinki i dyskusje na portalach społecznościowych tworzą spójną całość, przedstawiając pozytywny, przystępny wizerunek firmy.

Czas gra na twoją niekorzyść…. To jak… Dzwonisz?
NASZ E-MAIL
Skontaktuj się