Identyfikacja wizualna

Nigdy nie ma się drugiej okazji, by zrobić pierwsze wrażenie

Identyfikacja wizualna to całe spektrum działań które nadają twojej marce spójność i oryginalność. To swoiste ubranie które wyróżnia twoją firmę, produkt lub markę wśród konkurencji, sprawiając że odbiorca nie będzie miał wątpliwości z jaką firmą ma do czynienia. Pracę związaną z identyfikacją wizualną można zacząć na każdym etapie swojej działalności, niezależnie czy dopiero masz zamiar otwierać firmę, czy prowadzisz ją już od jakiegoś czasu i pragniesz nadać swojej marce odrobinę świeżości. Pamiętaj tylko, że im wcześniej tym lepiej.

Tworzenie identyfikacji wizualnej zaczyna się od rozpoznania firmy, musimy dowiedzieć się czym firma się zajmuje, jakie ma cele długoterminowe, a w szczególności, w jak chce wpływać na klientów lub partnerów biznesowych. Kampania firmy logistycznej, skierowana do biznesmenów, znacząco będzie się różnić od kampanii dla luźnego młodzieżowego Pub’u, choć działania będą bardzo podobne.

Następnie zajmujemy się zaprojektowaniem Logo, dbając o wszelkie szczegóły, tj. linie, kształty, symbole i kolor. Logo jest sercem identyfikacji wizualnej, wyznacza standardy i kierunek dalszych działań, to z nim będzie kojarzona twoja firma, do niego będzie dobierana szata graficzna na stronę internetową, wystrój biura, wizytówki, teczki, ulotki, czy reklamy.

Odpowiednio stworzona identyfikacja wizualna, pomoże ci nawiązać relacje z odbiorcą, pokaże kim i jacy jesteście, oraz jak się zachowujecie. Dlatego nie ma co zwlekać, stwórz z nami swoją własną unikalną markę!

Tworzymy z myślą o naszym kliencie oraz przyszłych klientach naszego klienta! Dlatego zadbamy aby każdy detal na twojej identyfikacji wizualnej był dopieszczony i odpowiednio dobrany do profilu twoich klientów.
Ważnym dla nas jest finalny efekt dlatego nie ważne co nam zlecisz – Itak to zrobimy!

Dla nas jak i dla Ciebie ważna jest jakość wykonania. Od tego zależy, czy klienci będą chcieli z Tobą współpracować. Za jakość się płaci, więc pozwól sobie na prezentowanie jakości, aby twoi klienci chcieli wręcz brać Twoje usługi lub produkty.

Dodatkowym atutem podjęcia działania z nami jest finalny produkt na najwyższej jakości materiale. Nie zważamy na cenę- liczy się jakość!

Nie martw się jeśli nie posiadasz nawet loga lub nie wiesz w jakim kolorze powinna być twoja identyfikacja wizualna.
Specjalnie dla Ciebie przygotujemy projekt, dobierzemy kolorystykę na podstawie opinii potencjalnych klientów, dostarczymy kilka propozycji abyś miał pewność co wybiorą twoi przyszli klienci.
Identyfikacja wizualna jest nieodzowną częścią Ciebie, twojej firmy, twojego produktu.

Każdy chce mieć zapewnione wszelkie materiały reklamowe zaczynając od logo, przechodząc przez social media i docierając z własnym stoiskiem na duże eventy.
Dla Ciebie zaprojektujemy każdy możliwy aspekt twojej identyfikacji wizualnej ( nawet z pracownikami jeśli potrzebujesz!).

Zaczynamy projekt?

od pomysłu do realizacji

Nasz zespół zapewni ci kompleksową opiekę na każdym etapie tworzenia identyfikacji wizualnej, od nazwy, przez logo, aż do późniejszych działań marketingowych. Możliwe że od dłuższego w twojej głowie kiełkuje myśl nad stworzeniem własnej firmy, ale nie do końca wiesz od czego masz zacząć. Z naszym zespołem twój pomysł nabierze kształtu. Jeśli jednak posiadasz już firmę ale potrzebujesz jedynie zadbać wykończenie wizualne, to również idealne miejsce dla ciebie. Zależy nam na dobrym kontakcie z klientem na każdym etapie tworzenia projektu, by w pełni sprostać twoim wymaganiom. Sprawdź nas i zadzwoń już dziś!

Identyfikacja Wizualna

Najlepsi w branży
Photoshop to siła napędowa designu, korzystają z niego wszyscy najwięksi i najlepsi marketerzy, designerzy, oraz projektanci.
oryginalne projekty
Intuicyjne narzędzia programu umożliwiają tworzenie unikalnych plakatów, opakowań, oraz stron internetowych.
Płótno XXI wieku
Narzędzia malarskie, ołówki, pędzle i wiele więcej. Wszystko w jednym miejscu, by stworzyć oryginalne treści, definiujące twoją firmę.
Udoskonalany latami
Historia programu Adobe Photoshop sięga roku 1987. Dziś, po latach modyfikacji, jest najlepszym narzędziem dla twórców.
urządzenia mobilne
Tym samym programem którym posługujemy się na komputerze stacjonarnym, równie łatwo możemy pracować na laptopach, oraz tabletach.
Projekty w chmurze
Nie musisz martwić się że przez przypadek stracisz wszystkie swoje materiały. Wszystkie są bezpiecznie przechowywane, na serwerach zewnętrznych.

nasz Cennik

Każdy projekt jest wyceniany  indywidualnie. Możemy działać pakietowo, ale nie chodzi przecież o dostarczanie niepotrzebnych elementów identyfikacji wizualnej.
Napisz nam czego potrzebujesz lub zadzwoń do naszego biura- określimy Twój koszt na realizację oraz czas na ukończenie projektu.

 

W przypadku realizowania identyfikacji wizualnej od podstaw realizacja zajmuje o wiele dłużej ze względu na analizę projektów.

ZObacz Także:

Spersonalizowane STRONY INTERNETOWE

Unikalne strony internetowe, które zostały stworzone na potrzeby Twojej firmy

MAPY CIEPŁA

Funkcjonalność, która pozwoli Tobie analizować działania użytkowników na Twojej stronie i wdrażać coraz to ciekawsze rozwiązania na swojej stronie

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe, które zostały stworzone, byś mógł prowadzić swój biznes również w Internecie